140language
 
Finn bolig til leie fra: Til: Område: Boligtype: Senger:
SOLGT Sentralt beliggende villa i CIudad Quesada nylig redusert til 210 000 E Skriv ut

Pris:
210 000 €
 
Info om bolig:
Flott villa beliggende sentralt i Ciudad Quesada. Det er kun 2 minutter å gå til den norske skolen og 5 minutter til sentrum av Ciudad Quesada. Villaen er på en flate. I front har den en innglasset terrasse. Stue med spiseplass, delvis åpen kjøkkenløsning med god skapplass. Villaen har 3 gode soverom med garderobe. Det ene soverommet er et hovedsoverom med eget bad. I tillegg er det et bad ...

LEGG PEKER  OVER BILDENE


   Tips noen om boligen       Send en forespørsel   
Selger: Petra Hönig   Epost: marianne@petrahonig.com
Telefon: 0047 53502726   Mobil: 0034 693827684
Soverom: 3   Type bolig: Villa
Bolig/Tomtestr: Boligareal 120 m2, tomteareal 500 m2.   Strandavstand: ca 7 km.
Adresse bolig: Ciudad Quesada  
Prisantydning:
210 000 €
 
Info om boligen
Flott villa beliggende sentralt i Ciudad Quesada. Det er kun 2 minutter å gå til den norske skolen og 5 minutter til sentrum av Ciudad Quesada.

Villaen er på en flate. I front har den en innglasset terrasse. Stue med spiseplass, delvis åpen kjøkkenløsning med god skapplass. Villaen har 3 gode soverom med garderobe. Det ene soverommet er et hovedsoverom med eget bad. I tillegg er det et bad utenom. Villaen har både sentralvarme og aircondition.

Villaen har en pent opparbeidet hage med eget basseng. Det er også carport.

Villaen er i god stand og godt vedlikeholdt. Hagen er pent opparbeidet men også lett å vedlikeholde.
 
 
Info om området
Villaen ligger i et rolig og etablert området av Ciudad Quesada.
Ciudad Quesada er et koselig etablert område med kort vei til butikkerrestauranter og ellers andre servicetilbud som lege. apotek, tannlege etc.I Quesada ligger den Norske Skolen i Rojales med klassetrinn fra 1ste klasse til 3dje videregående. Det er et godt norsk miljø rundt skolen og den Norske Sjømannskirken som ligger ca 1 min kjøring fra Quesada.Det er mange fine strender i området, den flotteste ligger i Guardamar, 10 min kjøring fra Quesada, den standen innhar det blå flagget.

Vi har også et badeland i området som heter Aqualandia, som er et flott familiested. Minigolf og tennisbaner finnes også.

Golfbaner finnes flere av i området, den nærmeste 4 min kjøring, den neste 10 min etc.Der er flotte tur og rekreasjonsområder her.Quesada ligger ved verdens nest største saltutvinnings-sjøer, dette gjør at det er et ekstremt helsebringende område og bo i.Costa Blanca er det mest solrike stedet i Spania.Quesada ligger ca en halv times kjøring fra Alicante flyplass og Murcia flyplass.
Vi tilbyr henting på flyplass til en pris E 40,-
Vi kan også skaffe leiebil. Priser på forspørsel.
Ved visningstur kan vi skaffe innkvartering og transport.
 
 
Diverse Info
Petra Hönig Inmobiliaria S.L..
Boligen selges gjennom Petra Honig som har kontorer i Ciudad Quesada, El Raso og Villa Martin.
Firmaet har drevet med salg av eiendom i Spania siden 1997 og har der andre har måtte legge ned utvidet seg. De som jobber på kontoret snakket de fleste språk slik at uansett nasjonalitet finner du en som kan hjelpe deg pa et språk du behersker, hvilket er veldig viktig for oss da det å kjøpe bolig er noe som må føles trygt. Du vil også ha med en til nortarius ved overtakelse som hjeper til med oversettelse av skjøtet fra spansk til evt. norsk. Vi hjeper også til med utleie av bolig vist dette er ønskelig.

I tillegg kan vi også hjelpe til med å bestille norske tvkanaler, internett, testament, NIE nr (som alle trenger for å kjøpe bolig i spania)

I tillegg til kjøpesummen kommer det 10% i omkostninger som dekker skatter til den spanske stat pluss papirarbeidet hos notarius ved overtakelse av eiendom.

Det som er svært viktig ved kjøp av eiendom i Spania er at det benyttes et firma som har kontorer, består av flere personer og at firmaet er registrert og har et CIF nr. CIF nr vil si at firmaet er registrert og har alle papirene i orden i Spania. Dette fordi at ved å velge noen som har et kontor med flere ansatte er det altid noen tilstede som kan besvare dine spørsmål selv om den megleren du har forholdt deg til ikke er tilgjengelig akkurat da. Dette er den viktigste måte du kan forsikre deg på ved kjøp.
 
Privat nettside
http://www.petrahonig.com

Tjenesten er levert av www.spaniasommer.com. Ønsker du også online boligprospekt - kontakt oss her

Andre boliger fra samme tilbyder

Til salgs
 

                  

     Sjekk dagens eurokurs